Харківська область: детінізація ринку алкоголю і тютюну "повернула" в казну мільйони гривень


Харківська область: детінізація ринку алкоголю і тютюну "повернула" в казну мільйони гривень

З початку поточного року податківці Харківської області здійснили 356 перевірок суб’єктів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Про це розповіли в прес-службі ГУ ДФС Харківської області.

“За результатами розгляду матеріалів зазначених перевірок до суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму 3,9 млн грн. Надходження до бюджету склали 2,6 млн грн”, – розповіли в прес-службу ГУ ДФС Харківської області.

При цьому в ДФС відзначили, що найчастіше підприємці області грішать: безліцензійною торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами; торгівлею алкогольними напоями через РРО, який не вказано в ліцензії; відсутністю прибуткових документів на підакцизні товари та невидачею касових чеків; реалізацією та зберіганням алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності марок акцизного податку; недотриманням вимог чинного законодавства щодо обмеження продажу алкогольних напоїв; безліцензійним виробництвом алкогольних напоїв.

Також підприємці Харківської області дуже часто продають алкогольну продукцію, яка йде врозріз за вартістю з мінімальними роздрібними цінами на алкогольні напої, додали податківці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua