"Львівгазвидобування" планує вкласти понад 5 млрд грн для збільшення видобутку газу


"Львівгазвидобування" планує вкласти понад 5 млрд грн для збільшення видобутку газу

Газопромислове управління компанії “Львівгазвидобування” планує вкласти понад 5 млрд грн для збільшення видобутку природного газу в західних областях України.

Як повідомив на “круглому столі” у Львівській облдержадміністрації начальник управління Олександр Сендега в четвер, буріння нових свердловин є пріоритетом всієї компанії, в тому числі “Львівгазвидобування”, в зв’язку з планами довести протягом декількох наступних років власний видобуток природного газу в Україні до 26 -27 млрд куб. м на рік.

“Ми готові вкласти в буріння нових свердловин у Західній Україні 5,2 млрд грн, щоб збільшити видобуток ще на 300 млн куб. м”, – сказав О.Сендега.

За його словами, в 2017 році обсяг видобутку газу на родовищах управління склав 694 млн куб. м, а в поточному році зафіксовано зростання видобутку на 7%.

“У поточному році зростання видобутку газу по управлінню склав 7%, в червні – 9%. Ми плануємо збільшити видобуток в 2018 році до 741 млн куб. м”, – сказав О.Сендега.

За його словами, “Львівгазвидобування” видобуває 85% газу в Західній Україні, володіючи всього 30% ліцензій.

До 2020 року управління планує отримати 40 нових дозволів на видобуток газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua