Криптовалютний хедж-фонд рекомендує купувати Біткойн і зливати Ethereum


Криптовалютний хедж-фонд рекомендує купувати Біткойн і зливати Ethereum

Криптовалютний хедж-фонд Tetras Capital применшує значимість Ethereum, вихваляючи при цьому Біткойн. На думку експертів, у цієїй криптовалюти набагато більший потенціал зростання, ніж у «срібного призера» ринку.

До речі, ця заява, схоже, вплинула на курси криптовалют. ETH втратив популярність у покупців, а Біткойн демонструє поліпшення.

Як правило, позиції одного інвестиційного фонду недостатньо, щоб вплинути на думку ринку про конкретний цифровий актив. Однак доведено, що ведмежі заклики часто привертають увагу деяких трейдерів. Як і інші події в секторі, негативні позиції будуть неефективні і в кінцевому підсумку знизять ціну на цифрову валюту. Саме цього і домагалися в Tetras Capital, коли опублікували докладний звіт, який класифікував Ethereum як монету без майбутнього.

У докладному повідомленні в блозі, в якому згадувався звіт, Tetras Capital уточнили причину відмови від другої за величиною криптовалюти. В результаті Ethereum знизив вартість. До звіту 1 ETH був еквівалентний 0,072 BTC, але після публікації – знизився до 0,068.

Згідно з повідомленням Tetras Capital, популярність Ethereum рухається по низхідній спіралі.
Успіх монети був викликаний ретельністю з боку інвесторів. Крім того, поточна вартість ETH не виправдана в першу чергу тому, що інфраструктура і технологія блокчейну Ethereum не відповідають необхідним технічним характеристикам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування