Гройсман розповів, як зробити низькі ціни на газ в Україні


Гройсман розповів, як зробити низькі ціни на газ в Україні

Уряд має намір максимально залучити інвесторів до видобутку газу в Україні.

“Наше завдання абсолютно чітке – відкрити всі геодані про надра, дати можливість на основі прозорих аукціонів приходити українському і світовому бізнесу видобувати український газ, щоб ми зовсім відмовилися від імпорту”, – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман у вступному слові засідання уряду.

За його словами, як тільки Україна відмовиться від імпорту, “ми відразу ж рішуче знизимо ціни на газ і не будемо перебувати під впливом міжнародної кон’юнктури цін на газ”.

“Ось наше стратегічне завдання: не подачки і знижки, а системне остаточне зниження цін, яке можливе тільки тоді, коли ми будемо добувати газу стільки, скільки необхідно і населенню, і промисловості України”.

Прем’єр заявив, що сьогодні Кабмін прийме рішення про відкриття геопросторових даних і про проведення відкритих аукціонів.

“У нас уже підготовлено 44 ділянки з запасом 150 млрд куб. м газу, які потребують інвестицій, нових технологій, де працюватимуть українці”, – повідомив Гройсман.

“Окремо ми приймаємо блок рішень про створення Фонду енергоефективності, що дозволить скоротити споживання газу. В результаті будуть і менші рахунки за комунальні послуги”, – підсумував прем’єр.

Нагадаємо, на порядку денному сьогоднішнього засідання уряду значиться пункт про проведення в період з 1 вересня 2018 року до 1 вересня 2019 року експерименту щодо впровадження електронних торгів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua