За дві пошкоджені вантажівки СГ "ТАС" виплатила понад 585 тис. грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

За дві пошкоджені вантажівки СГ "ТАС" виплатила понад 585 тис. грн

Особисті фінанси
33
Одразу дві страхові події з вантажними автомобілями нещодавно врегулювала Страхова група «ТАС», виплативши за ними сумарно 585 743 грн.
Аварія із застрахованою Страховою групою «ТАС» вантажівкою MAN сталася на Одещині. На слизькій після дощу трасі водієві великовантажного автомобіля не вдалося втримати машину, внаслідок чого її винесло на сусідню смугу, де вона причепом зачепила припарковане там авто.
За висновком експертів, сума збитків, заподіяних власникові вантажного автомобіля внаслідок пошкодження транспортного засобу, сягнула 330 тис. грн.
За аналогічних обставин сталася аварія і з іншим застрахованим СГ «ТАС» вантажним автомобілем. ДТП сталася в Польщі. Водій вантажівки Scania не встиг вчасно зорієнтуватися, коли автомобіль VW, що рухався перед ним, почав різко гальмувати. В результаті зіткнення було пошкоджено передню частину машини, розбито скляні елементи. В цьому випадку розмір заподіяних власникові застрахованого транспортного засобу збитків склав 255 743 грн.
СГ «ТАС», вивчивши обставини обох подій, визнала їх страховими та прийняла рішення про виплату належних за укладеними договорами страхування, відшкодувань.
Додамо, що обидва автомобілі було застраховано за договором Правильне КАСКО.
Нагадаємо, Страхова група «ТАС» вже впродовж багатьох років утримує позиції одного з лідерів ринку автострахування України. Лінійка компанії включає в себе величезний перелік продуктів для автовласників, розроблених з врахуваннях їх реальних потреб та вимог до страхового захисту.
За матеріалами:
СГ ТАС
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас