ДП "Енергоринок" відзвітувало про зростання прибутку в 3 рази


ДП "Енергоринок" відзвітувало про зростання прибутку в 3 рази

Державне підприємство “Енергоринок” в січні-червні 2018 року збільшило чистий прибуток в 3,11 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – до 1,805 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства.

Згідно з повідомленням, чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) в першому півріччі збільшився на 18,9% – до 85,42 млрд грн, в порівнянні з першим півріччям 2017 року. Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) за перше півріччя склала 83,7 млрд грн, а валовий прибуток – 1,7 млрд грн.

Довідка Finance.ua

  • Держпідприємство «Енергоринок» виконує функції оптового постачальника і оператора ринку електроенергії, розпорядника системи розрахунків і грошей на ринку електроенергії.
  • Підприємство є головним оператором системи комерційного обліку електроенергії. Компанія отримує розрахунки за електроенергію від її постачальників (обленерго) і оплачує генеруючим компаніям вартість виробленої ними електроенергії.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування