Мінрегіон зареєстрував Фонд енергоефективності та призначив в.о. директора — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон зареєстрував Фонд енергоефективності та призначив в.о. директора

Казна та Політика
130
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зареєструвало в Єдиному держреєстрі юросіб та фізосіб-підприємців державну установу “Фонд енергоефективності” і призначило в.о. його директора Юлію Головатюк-Унгуряну, повідомила прес-служба Мінрегіону.
Згідно з повідомленням, Ю.Головатюк-Унгуряну працювала керівником сектора реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки і здійснення реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері.
За даними прес-служби міністерства, обов’язки в.о. директора включають реєстрацію фонду, наповнення статутного капіталу, проведення переговорів з міжнародними партнерами, відпрацювання внутрішніх процедур і документів фонду та ін.
Крім того, міністерство планує незабаром оголосити конкурс до Наглядової ради фонду.
“Орієнтовно у вересні-2018 буде опубліковано оголошення, після якого бажаючі стати членами Наглядової ради фонду зможуть подати свої документи”, – повідомляє прес-служба міністерства.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас