Мінрегіон зареєстрував Фонд енергоефективності та призначив в.о. директора


Мінрегіон зареєстрував Фонд енергоефективності та призначив в.о. директора

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зареєструвало в Єдиному держреєстрі юросіб та фізосіб-підприємців державну установу “Фонд енергоефективності” і призначило в.о. його директора Юлію Головатюк-Унгуряну, повідомила прес-служба Мінрегіону.

Згідно з повідомленням, Ю.Головатюк-Унгуряну працювала керівником сектора реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки і здійснення реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів і підзаконних актів у цій сфері.

За даними прес-служби міністерства, обов’язки в.о. директора включають реєстрацію фонду, наповнення статутного капіталу, проведення переговорів з міжнародними партнерами, відпрацювання внутрішніх процедур і документів фонду та ін.

Крім того, міністерство планує незабаром оголосити конкурс до Наглядової ради фонду.

“Орієнтовно у вересні-2018 буде опубліковано оголошення, після якого бажаючі стати членами Наглядової ради фонду зможуть подати свої документи”, – повідомляє прес-служба міністерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінрегіонбуд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua