Інвестори виводять гроші з Європи, побоюючись торговельної війни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інвестори виводять гроші з Європи, побоюючись торговельної війни

Особисті фінанси
2895
Європейські інвестори в червні виводили готівку з європейських взаємних фондів найшвидшими темпами за майже п’ять років. Відтік €38,3 млрд на тлі побоювань з приводу глобальної торговельної війни.
Фонди акцій, облігацій і грошового ринку, що базуються в Європі, в минулому місяці спостерігали чистий відтік у розмірі не менше €11 млрд, що стало гіршим результатом з вересня 2013 року, свідчать дані Thomson Reuters Lipper.
Втеча інвесторів відбулася на тлі загострення торговельного конфлікту між двома найбільшими в світі економіками. Інвестори побоюються, що затяжний торговельний конфлікт США з Китаєм може порушити глобальні ланцюжки поставок і негативно вплинути на зростання світової економіки.
Як зазначає керівник досліджень Lipper по Європі, Близькому Сходу і Африці Детлеф Глоу, підвищена незахищеність спровокувала відтік. Інвестори побоюються можливих торговельних воєн і зростаючих політичних розбіжностей між Іраном і США, що може призвести до підвищення цін на енергоносії і, отже, до вищих витрат для компаній.
Червень став другим місяцем поспіль, коли був зафіксований чистий відтік з довгострокових фондів у Європі. Раніше протягом 16 місяців спостерігався приплив коштів.
За матеріалами:
Капітал
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас