Sony анонсувала нове покоління фотосенсорів для смартфонів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Sony анонсувала нове покоління фотосенсорів для смартфонів

Технології&Авто
663
Один з найбільших виробників фотомодулів для смартфонів компанія Sony представила новий 48-мегапіксельний CMOS-сенсор під назвою IMX586.
Компанія стверджує, що новинка з рекордною для своїх розмірів роздільною здатністю зможе скласти конкуренцію модулям дзеркальних камер.
За даними Sony, IMX586 отримав найменші в світі пікселі – всього 0,8 мікрометра. Це дозволить отримувати знімки роздільною здатністю 8000×6000 (48 мегапікселів) в стандартному модулі 1/2 діагоналлю 8 мм.
З точки зору продуктивності, датчик зображення IMX586 від Sony не відрізняється від зображень високопродуктивних дзеркальних камер. Sony включила технологію контролю експозиції і функцію обробки сигналів безпосередньо в датчик зображення, що дозволяє отримувати в режимі реального часу кращий динамічний діапазон.
Крім того, IMX586 використовує матрицю кольорів Quad Bayer, в якій сусідні пікселі в матриці 2х2 мають однакові кольори, що значно підвищує якість зображення, зокрема, в умовах недостатнього освітлення.
Така технологія додатково збільшує чутливість до рівня, еквівалентного рівню 12 мегапікселів, що дає яскраві зображення з низьким рівнем шуму. Новий датчик зображення CMOS надійде в продаж у вересні, але поки неясно, коли ми побачимо перші смартфони, які оснащені датчиком IMX586 від Sony.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас