У МЗС пояснили, чому завершення будівництва "Північного потоку-2" насправді нічого не означає


У МЗС пояснили, чому завершення будівництва "Північного потоку-2" насправді нічого не означає

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль пояснила, що боротьба проти “Північного Потоку” не стосується безпосередньо його будівництва.

“Навіть якщо ми говоримо про зміни в європейському законодавстві або Третю газову директиву, то вони стосуватимуться не самого будівництва, а функціонування”, – пояснила Зеркаль.

У свою чергу, в США розуміють, що у них є такий важіль, як санкції, однак поки що не готові його застосувати проти “Північного Потоку-2”. Вони ще чекають дій країн Євросоюзу.

Разом з тим, прийняття змін до Директиви, яка врегулює функціонування будь-якого трубопроводу в морських водах, убезпечить від неконтрольованого використання газопроводів.

За словами представниці МЗС, тільки чотири країни – Німеччина, Австрія, Нідерланди, Бельгія – підтримують це будівництво.

Читайте також: До Конгресу США внесено законопроект про санкції проти Північного потоку-2

Решта країн розуміють, що це змінить ринок – на ньому буде домінувати Німеччина. “Тому, наприклад, країни півдня, зокрема Італія, підтримали зміни в Газової директиви, поширення регулювання на офшор-проекти, яким і є “Північний потік”, – додала Зеркаль.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МЗС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua