Польське держагентство викупило у Тарути Gdansk Shipyard і GSG Towers


Польське держагентство викупило у Тарути Gdansk Shipyard і GSG Towers

Польське агентство розвитку промисловості (ARP S.A.) викупило у Gdansk Shipyard Group Sp. z o.o., контрольованої українським народним депутатом Сергієм Тарутою, 81,05% акцій суднобудівного заводу Gdansk Shipyard S.A. і 50% виробника веж для вітроелектростанцій GSG Towers Sp. z o.o.

Як йдеться в повідомленні агентства в п’ятницю, з урахуванням раніше належних йому 18,95% Gdansk Shipyard і 50% GSG Towers ARP отримало повний контроль над двома підприємствами.

“Через рік складних переговорів нам вдалося отримати прийнятні умови, що відображають вартість обох компаній”, – наводиться в релізі коментар в.о. президента ARP Анджея Кенсбока (Andrzej Kensbok).

За його словами, в найближчих планах – оперативні заходи щодо реалізації бізнес-плану відновлення потенціалу та конкурентоспроможності об’єктів, використовуючи поточну сприятливу кон’юнктуру в суднобудуванні і вітроенергетики, особливо в морському секторі.

У повідомленні вказується, що український інвестор, відповідно до підписаної в кінці березня 2018 року угоди, вже надав оперативний контроль польському акціонеру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування