Компанії КНР вивчають перенесення виробництва в інші країни Азії, щоб обійти суперечку з США


Компанії КНР вивчають перенесення виробництва в інші країни Азії, щоб обійти суперечку з США

Китайські компанії розглядають можливість перенесення виробництва у В’єтнам або інші країни Південно-Східної Азії, побоюючись наслідків посиленої торговельної суперечки КНР і США, пише газета Financial Times.

Раніше в цьому місяці США ввели 25%-ві мита на товари китайського експорту загальною вартістю $34 млрд, після чого Китай прийняв дзеркальні заходи стосовно американських товарів.

Слідом за цим президент США Дональд Трамп дав вказівку розпочати процедуру введення додаткових 10%-вих мит на товари з КНР загальною вартістю $200 млрд. У новий список входять як високотехнологічні продукти, так і споживчі товари повсякденного попиту (сумки, одяг) і тривалого користування (меблі).

Представники компаній, що працюють у провінції Гуандун – виробничому центрі КНР, зазначають, що нові мита, а також невизначеність щодо перспектив торгової політики, змушують їх форсувати диверсифікацію виробництва і переносити операції з Китаю.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування