Долар дешевшає на заявах Трампа — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Долар дешевшає на заявах Трампа

Валюта
1224
Долар США дешевшає відносно євро та єни в п’ятницю на заявах американського президента Дональда Трампа про розчарованість політикою Федрезерву, яка сприяла зміцненню долара.
Пара євро/долар торгується на рівні $1,1651 у порівнянні з $1,1642 на закриття попередньої сесії.
Курс американської валюти відносно єни опустився до 112,38 єни проти 112,47 єни напередодні.
В інтерв’ю CNBC в п’ятницю Д.Трамп заявив, що не схвалює підйом базової процентної ставки Федрезерву, незважаючи на те, що він “поставив дуже хорошу людину” на чолі Центробанку, маючи на увазі голову ФРС Джерома Пауелла.
На думку Д. Трампа, підняття ставки може звести нанівець економічний підйом, що стимулюється за рахунок податково-бюджетної політики, що проводиться американською владою.
Крім того, політика ФРС сприяє зміцненню долара, що, за словами Д. Трампа, ставить США в невигідне становище, оскільки інші великі світові ЦБ, включаючи Європейський центральний банк (ЄЦБ) і Банк Японії, зберігають м’яку монетарну політику.
“Європа проводить стимулюючу політику, і євро дешевшає, – заявив Д.Трамп. – Китай – їхня валюта різко падає. Наша валюта дорожчає. Я повинен сказати, що це ставить нас в невигідну позицію”.
Заяви Д. Трампа підвищили побоювання, що США будуть використовувати валютну політику в якості зброї в наростаючій торговельній суперечці з Китаєм і Євросоюзом, і це може поставити під загрозу подальше зміцнення долара, пише Dow Jones.
“Все це може мати серйозні наслідки для долара, – відзначає аналітик Commonwealth Foreign Exchange Омер Есінер. – Я сумніваюся, що заяви Трампа вплинуть на кредитно-грошову політику, проте можуть вплинути на ринки”.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас