НКЦПФР розробила порядок ведення реєстру оцінювачів


НКЦПФР розробила порядок ведення реєстру оцінювачів

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 17 липня затвердила проект порядку ведення реєстру оцінювачів, які можуть проводити незалежну оцінку у випадках, встановлених законодавством про цінні папери та акціонерні товариства.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Законодавством визначено, що НКЦПФР уповноважена вести реєстр оцінювачів, які проводять незалежну оцінку та застосовувати вимоги до суб’єктів оціночної діяльності.

Регулятором проведено низку консультацій з даного питання з фахівцями Фонду держмайна і представниками саморегульованих організацій.

В результаті комісія розробила проект документа, яким визначено перелік вимог до суб’єктів оціночної діяльності та оцінювачів, які можуть проводити незалежну оцінку об’єктів і будуть включені в реєстр.

Такий реєстр буде розміщений на сайті комісії.

У розробленому проекті регулятором, зокрема, передбачено вимоги до кваліфікації, професійного досвіду, ділової репутації та етики оцінювачів, який повинен підняти стандарти і якість оцінки, чого зараз бракує.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Опитування
В Контексті Finance.ua