Уряд дав старт інвестуванню у відновлювані джерела енергії


Уряд дав старт інвестуванню у відновлювані джерела енергії

Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію низьковуглецевого розвитку України до 2050 року, яка передбачає скорочення викидів парникових газів, відмову від викопного палива і старт інвестування у відновлювані джерела енергії.

Згідно з повідомленням Міністерства екології та природних ресурсів, документ був підтриманий урядом 18 липня.

За словами профільного міністра Остапа Семерака, після протокольного рішення про підтримку Стратегія буде спрямована в Секретаріат Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату для ухвалення її на міжнародному рівні.

«Україна однією з перших країн світу розробила Стратегію низьковуглецевого розвитку і взяла на себе відповідальність за перехід економіки країни на низьковуглецевий розвиток. Цей документ передбачає скорочення викидів парникових газів, впровадження екологічно безпечного виробництва із застосуванням «зелених» технологій у всіх секторах економіки», – цитує Семерака прес-служба.

Міністр також зазначив, що на відміну від Паризької угоди, положення та показники Стратегії не мають юридично зобов’язуючого характеру і будуть переглядатися кожні 5 років з урахуванням національних особливостей і можливостей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування