Газ для українців: Чолій написав Лагард листа про транш МВФ


Газ для українців: Чолій написав Лагард листа про транш МВФ

Українська діаспора закликає МВФ не наполягати на підвищенні цін на газ для населення України.

Про це йдеться в листі президента Світового конгресу українців Євгена Чолія директору-розпоряднику МВФ Крістін Лагард.

СКУ закликає МВФ відмовитися від підвищення цін на газ для населення як передумови виділення Україні наступного фінансового траншу”, – зазначає Чолій.

На його переконання, підвищення тарифів буде мати негативний вплив на добробут українців і не сприятиме стабілізації ситуації в країні.

“Загроза для і без того хиткої соціально-економічної ситуації в Україні піде на шкоду макроекономічній стабільності країни. За цих умов відмова в наданні наступного траншу МВФ буде мати негативний вплив на реформістський порядок денний в Україні і створить економічну невизначеність”, – наголосив президент СКУ.

Натомість продовження фінансової підтримки МВФ “полегшить впровадження подальших реформ, вигідних народу України, і забезпечить більш швидке зростання ВВП”.

“Україна і надалі буде потребувати підтримки міжнародної спільноти, поки системні реформи, які було розпочато протягом кількох останніх років, не почнуть приносити відчутні переваги економіці”, – зазначив Чолій.

Довідка Finance.ua

  • 19 червня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард озвучила умови для завершення нинішнього перегляду програми МВФ і отримання траншу в розмірі 1,9 млрд дол. За її словами, критично важливим є виконання умов щодо ціни на газ. А також – внесення правки в ухвалений нещодавно закон про Вищий антикорупційний суд (Верховна Рада ухвалила цю поправку 12 липня) і дотримання граничного дефіциту держбюджету.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua