Долар продовжує дорожчати до євро


Долар продовжує дорожчати до євро

Курс долара США до євро продовжує зростати в середу: оптимізм інвесторів щодо американської економіки, підтриманий напередодні заявами голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла, зберігається.

Виступаючи в банківському комітеті Сенату у вівторок, Дж.Пауелл зазначив, що економічний підйом у США є стійким, безробіття близьке до 18-річного мінімуму, а інфляція знаходиться близько 2%-ного цільового показника Федрезерву.

Федеральний комітет з відкритих ринків (FOMC) упевнений, що “на сьогоднішній день найкращим варіантом дій є поступове збільшення процентної ставки за федеральними кредитними коштами”, заявив голова ФРС.

“Оптимістичний тон заяв Дж.Пауелла дозволяє припустити, що невизначеність щодо наслідків торговельної політики США не перешкодить Федрезерву продовжити підвищення ставки”, – цитує MarketWatch аналітика з американських ринків Capital Economics Ендрю Хантера.

Курс долара дещо скоротив підйом щодо євро після виходу статданих щодо економіки США.

Пара євро/долар торгується на рівні $1,1630 у порівнянні з $1,1661 на закриття попередньої сесії. До публікації даних з ринку житла курс євро опускався до $1,1611.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування