Sumitomo Electric Bordnetze відкриє в Україні ще один завод автомобільної електропроводки


Sumitomo Electric Bordnetze відкриє в Україні ще один завод автомобільної електропроводки

Німецько-японська машинобудівна компанія Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) орієнтовно через два місяці має намір відкрити першу чергу заводу з виробництва автомобільної електропроводки в приміщеннях Хмельницького механічного заводу, викуплених інвестором.

За інформацією представників SEBN, наведеною в повідомленні, до кінця року на новому виробництві заплановано створити 500 робочих місць, а з розширенням виробництва довести штат до 2 тис.

“ПрАТ “Хмельницький мехзавод” значилося в переліку боржників, але за сприяння місцевої влади в оперативному режимі вдалося вирішити питання і підписати мирову угоду, що посприяла швидкому викупу об’єкта компанією Sumitomo Electric Bordnetze”, – наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, в Україні Sumitomo Electric Bordnetze – виробник кабельних мереж для концерну Volkswagen – відкрила перший завод “Сумітомо Електрик Борднетце-Україна” в 2006 році в с. Байківці Тернопільської області (кількість працівників – 4,4 тис.). Сьогодні завод виробляє суцільні кабельні мережі для автомобілів Volkswagen Golf А5, А6, А7, Hybrid, а з 2015 року було розпочато серійне виробництво комплектувальних для Audi А4 B9.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування