РФ і Україна визнали необхідність нового типу контрактів


РФ і Україна визнали необхідність нового типу контрактів

Росія та Україна визнають необхідність нового типу контрактів на транзит газу, заявив журналістам віце-президент Єврокомісії з енергетики Марош Шефчович.

“Українська і російська сторони визнали, що в майбутньому нам потрібні нові типи контрактів”, – сказав він за підсумками тристоронніх консультацій між ЄК, РФ і Україною з питання транзиту російського газу в Європу через Україну.

За словами М. Шефчовича, контракти повинні будуть відповідати європейському законодавству.

Голова Міненерго РФ Олександр Новак повідомив: “Ми обговорили також ті зміни, які є сьогодні в європейському законодавстві. Європейське законодавство імплементується до законодавства України. Це теж накладає відбиток на майбутні відносини з 2020 року”.

Українська газотранспортна система буде забезпечена нормальним завантаженням у найближчі 5-10 років у зв’язку з планами щодо збільшення поставок російського газу в Європу, повідомив журналістам голова Міненерго РФ Олександр Новак.

“Сьогодні обговорювалося питання щодо обсягів поставок. Ми бачимо, що зростає споживання в Європі, збільшуються обсяги поставок газу через Україну, в тому числі. Це пов’язано із загальним зростанням споживання газу в Європі як за результатами 2017 року, так і вже в 2018 році за результатами першого півріччя”, – сказав він.

“Крім того, ми вже розуміємо на сьогодні, що в період найближчих п’яти-десяти років обсяги поставок європейським споживачам будуть ще більшими, ніж в 2017-2018 роках. Мова може йти про додаткові 10-15% зростання. Ці додаткові обсяги обговорювалися як одне з можливих джерел завантаження газотранспортної системи України”, – зазначив О. Новак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua