РФ і Україна визнали необхідність нового типу контрактів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

РФ і Україна визнали необхідність нового типу контрактів

Енергетика
588
Росія та Україна визнають необхідність нового типу контрактів на транзит газу, заявив журналістам віце-президент Єврокомісії з енергетики Марош Шефчович.
“Українська і російська сторони визнали, що в майбутньому нам потрібні нові типи контрактів”, – сказав він за підсумками тристоронніх консультацій між ЄК, РФ і Україною з питання транзиту російського газу в Європу через Україну.
За словами М. Шефчовича, контракти повинні будуть відповідати європейському законодавству.
Голова Міненерго РФ Олександр Новак повідомив: “Ми обговорили також ті зміни, які є сьогодні в європейському законодавстві. Європейське законодавство імплементується до законодавства України. Це теж накладає відбиток на майбутні відносини з 2020 року”.
Українська газотранспортна система буде забезпечена нормальним завантаженням у найближчі 5-10 років у зв’язку з планами щодо збільшення поставок російського газу в Європу, повідомив журналістам голова Міненерго РФ Олександр Новак.
“Сьогодні обговорювалося питання щодо обсягів поставок. Ми бачимо, що зростає споживання в Європі, збільшуються обсяги поставок газу через Україну, в тому числі. Це пов’язано із загальним зростанням споживання газу в Європі як за результатами 2017 року, так і вже в 2018 році за результатами першого півріччя”, – сказав він.
“Крім того, ми вже розуміємо на сьогодні, що в період найближчих п’яти-десяти років обсяги поставок європейським споживачам будуть ще більшими, ніж в 2017-2018 роках. Мова може йти про додаткові 10-15% зростання. Ці додаткові обсяги обговорювалися як одне з можливих джерел завантаження газотранспортної системи України”, – зазначив О. Новак.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас