Adidas планує повністю перейти на використання переробленого пластику — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Adidas планує повністю перейти на використання переробленого пластику

Фондовий ринок
275
Компанія Adidas має намір розширити сферу застосування переробленого пластику. Раніше він використовувався лише у взутті флагманської лінійки. Тепер же Adidas планує повністю перейти на використання переробленого поліестеру при виготовленні взуття і одягу до 2024 року.
Поки що якісь подробиці такого переходу на перероблений поліестер не уточнюються. На поточний момент близько половини всіх використовуваних компанією Adidas матеріалів припадає на поліестер. Компанія має намір підготуватися до такого кроку, щоб він не мав помітного впливу на маржу прибутку.
На поточний момент використання переробленого поліестеру обходиться у виробництві на 20% дорожче порівняно з новим виготовленим матеріалом. Враховуючи масштаби виробництва Adidas, ці додаткові витрати можуть істотно вплинути на фінансові результати. Але компанія сподівається уникнути помітного негативного впливу завдяки вдосконаленим технікам переробки, які згодом дозволять знизити витрати.
Adidas – не єдина компанія з галузі виробництва одягу, що прагне перейти на використання перероблених матеріалів. Раніше бренд дизайнера Stella McCartney заявив про намір повністю відмовитися від нового нейлону до 2020 року.
За матеріалами:
ITC.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас