НБУ підтримує неемісійне фінансування витрат держбюджету — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ підтримує неемісійне фінансування витрат держбюджету

Фондовий ринок
131
НБУ підтримує приватні інвестиції у державні цінні папери, що передбачають неемісійне фінансування витрат державного бюджету.
“Ні Рада НБУ, ні правління не давали будь-яких рекомендацій щодо потенційного інвестування в державні боргові папери приватними компаніями, адже це нормальна ринкова операція. Більш того, центробанк сподівається на успішність операцій із залучення приватного капіталу в боргові папери держави, оскільки це буде сприяти фінансуванню видатків бюджету відповідно до параметрів, встановлених законодавством”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” у прес-службі НБУ.
У прес-службі додали, що рекомендація Ради Нацбанку правлінню утримуватися від придбання державних цінних паперів, яка була оприлюднена днем раніше, стосувалася подальшої політики центрального банку, за якої він не допустить фіскального домінування і не буде фінансувати дефіцит бюджету.
“Рада рекомендувала правлінню продовжувати утримуватися від проведення операцій, які можуть мати ознаки прямої або непрямої підтримки бюджетних витрат”, – відзначили в прес-службі.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас