Microsoft і National Geographic виділять $1 млн на розробку штучного інтелекту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft і National Geographic виділять $1 млн на розробку штучного інтелекту

Фондовий ринок
150
Microsoft і National Geographic запускають програму грантів обсягом в $1 млн для розробки штучного інтелекту у сфері екології.
В рамках проекту від 5 до 15 розробників отримають фінансування, доступ до хмарних інструментів Microsoft і інструментів для машинного навчання, а також консультації експертів National Geographic Labs і National Geographic Explorer.
«Ми вважаємо, що люди і комп’ютери, які працюють разом за допомогою штучного інтелекту, можуть змінити ставлення до екосистеми Землі, а також контролювати і моделювати ситуацію в екології», — розповів головний екологічний експерт Microsoft Лукас Джоппа.
Компанії зможуть отримати гранти до 8 жовтня 2018 року. Для роботи з Microsoft і National Geographic розробники повинні працювати в сфері зміни клімату, сільському господарстві, забрудненні водойм чи вимирання різних видів тварин.
Будь-які нейромережі, розроблені на гроші з грантів, повинні бути видані з відкритим вихідним кодом, щоб будь-який дослідник міг використовувати ці інструменти.
За матеріалами:
hightech.fm
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас