Долар дешевшає до євро в очікуванні даних про роздрібні продажі в США


Долар дешевшає до євро в очікуванні даних про роздрібні продажі в США

Долар США дешевшає відносно євро і низки інших валют на торгах в понеділок перед публікацією даних про роздрібні продажі в США і доповідей голови Федеральної резервної системи (ФРС) Джерома Пауелла в американському Конгресі.

Євро до 15:10 16 липня коштував $1,1717 у порівнянні з $1,1685 за підсумками торгів у п’ятницю.

На думку аналітиків Credit Agricole, долар в парі з євро перевищив потенціал зростання, що забезпечило зміну рекомендації для євро на “купувати” з цільовим рівнем $1,1961 (зростання приблизно на 2% – з поточного рівня).

Курс долара до єни опустився в ході торгів до 112,32 єни з 112,38 єни на кінець минулого тижня. Пара євро/єна торгується на рівні 131,60 єни в порівнянні з 131,32 єни на закриття попередньої сесії.

У вівторок Дж.Пауелл виступить з піврічним звітом про кредитно-грошову політику в банківському комітеті Сенату, а в середу – в комітеті з фінансових послуг Палати представників.

Текст документа був оприлюднений Федрезервом ще в п’ятницю і показав, що американський центробанк оптимістично оцінює перспективи економіки, не надто стурбований загрозою торговельних суаперечок і має намір продовжувати підвищення базової процентної ставки.

Дані про роздрібні продажі в США за червень будуть опубліковані о 15:30 мск. За оцінками економістів, опитаних Dow Jones, загальний показник зріс на 0,5% в минулому місяці після травневого збільшення на 0,8%, а роздрібні продажі без урахування автомобілів сповільнили підйом з 0,9% до 0,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування