Україна втричі збільшить виробництво ракет


Україна втричі збільшить виробництво ракет

З метою поліпшення виробництва ракетної зброї для українських підприємств закуплено новітні технологічні лінії зарубіжних виробників, що дозволить збільшити обсяги виробництва втричі.

Про це під час візиту на державне підприємство Візар в понеділок, 16 липня, сказав секретар РНБО Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

РНБО ставить перед ОПК завдання щодо створення нових перспективних ракетних систем. Мова йде насамперед про ракети, які будуть забезпечувати надійну протиповітряну оборону нашої країни, і це пріоритет, над яким сьогодні буде працювати ДП Візар та інші провідні оборонні підприємства України”, – заявив він.

Як повідомляється, керівництво підприємства продемонструвало Турчинову нове сучасне обладнання для виробництва сучасних ракетних систем.

“Програма технологічного переозброєння підприємств ОПК активно реалізується в поточному році, і, що важливо, нові сучасні верстати були закуплені заводом за прямими контрактами на виконання рішення РНБО про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності оборонно-промислового комплексу”, – підкреслив голова РНБО.

Читайте також: У Китаї розробляють розумну ракету, яка зможе полагодити себе в польоті

За його словами, згідно з цим рішенням, українські підприємства можуть закуповувати за кордоном технічне обладнання і необхідні комплектуючі для виробництва потужної сучасної зброї без посередницької монополії державних спецекспортерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua