ZTE очікує в I півріччі на збиток у понад $1 млрд


ZTE очікує в I півріччі на збиток у понад $1 млрд

Китайський виробник телекомунікаційного обладнання ZTE Corp. оголосив про те, що за підсумками першого півріччя отримає збиток через санкції з боку США.

Як повідомляється в попередній звітності компанії, збиток може скласти від 7 млрд юанів до 9 млрд юанів ($1,05-1,34 млрд) в порівнянні з прибутком у розмірі 2,3 млрд юанів, отриманим за аналогічний період минулого року. У розрахунку на акцію збиток оцінюється в діапазоні 1,67-2,15 юаня проти прибутку в 0,55 юаня роком раніше.

Раніше ЗМІ повідомляли, що ZTE незабаром зможе відновити закупівлі продукції американських компаній – після того, як компанія перерахує на цільовий депозитний рахунок решту $400 млн в рамках сплати штрафу за минулі порушення.

ZTE була оштрафована владою США на $1,4 млрд за порушення режиму санкцій стосовно Ірану і Північної Кореї. Як покарання міністерство торгівлі США ввело семирічну заборону на закупівлю ZTE продукції американських технологічних компаній, що, по суті, означало для неї припинення бізнесу.

Після цього компанія провела переговори з урядом США і погодилася виконати низку умов в обмін на пом’якшення санкцій. Зокрема, ZTE провела масштабні зміни в керівництві, включаючи призначення нового головного виконавчого директора. У компанії також буде створена команда в сфері комплаєнс з числа співробітників, обраних американською стороною.

Довідка Finance.ua

  • ZTE постачає телекомунікаційні системи, мобільні пристрої і корпоративні технологічні рішення для компаній, споживачів і операторів зв’язку. Китайська компанія посідає п’яте місце за обсягом виручки серед світових виробників телекомунікаційного обладнання.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua