Прибуток JPMorgan в II кварталі зріс на 18%


Прибуток JPMorgan в II кварталі зріс на 18%

JPMorgan Chase & Co., найбільший в США банк за капіталізацією і обсягом активів, збільшив прибуток і виручку в другому кварталі 2018 року більше за очікування Волл-стріт.

Чистий прибуток JPMorgan у квітні-червні зріс на 18%, до $8,316 млрд, або $2,29 у розрахунку на акцію, порівняно з $7,029 млрд, або $1,82 на акцію, за аналогічний період минулого року, говориться у звітності банку.

Виручка банку зросла на 8% – з $25,73 млрд до $27,75 млрд.

Аналітики, опитані Thomson Reuters, прогнозували прибуток банку на рівні $2,29 на акцію при виручці в $27,34 млрд.

“Ми спостерігаємо хороше зростання економіки в світі і особливо в США, де високі показники впевненості споживачів і бізнесу”, – заявив голова JPMorgan Джеймі Даймон.

Чистий процентний дохід JPMorgan у другому кварталі зріс на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року, склавши $13,5 млрд.

Виручка банку від торгових операцій збільшилася до $5,41 млрд, консенсус-прогноз становив $4,89 млрд. На ринках цінних паперів з фіксованим доходом, валют і сировини доходи дорівнювали $3,45 млрд при очікуваних $3,20 млрд. Виручка від операцій з акціями збільшилася до $1,96 млрд проти прогнозу $1,70 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування