Cartier Richemont планує відстежувати діаманти через блокчейн


Cartier Richemont планує відстежувати діаманти через блокчейн

Richemont, швейцарський гігант з продажу предметів розкоші, який володіє Cartier, хоче використовувати блокчейн для забезпечення прозорості в ланцюжку поставок.

Джин Кею, відомий економіст і ад’юнкт-професор Лондонської школи економіки (LSE), заявила під час виступу на заході в четвер, що компанія прагне використовувати блокчейн для контролю всіх паралельних ринків: “Як материнська компанія Cartier, ми [Richemont] нещодавно вирішили почати використовувати блокчейн, щоб простежити походження алмазів, інших дорогоцінних каменів і золота на шляху від шахти до фабрики. Для всіх товарів, які ми продаємо, ми також сподіваємося використовувати блокчейн, щоб відстежувати джерела їх походження і підтвердити їх автентичність”.

Під час свого виступу Джин також обговорила свої академічні інтереси і причини для переходу компанії в блокчейн-індустрію, додавши, що Richemont звернулася до китайського блокчейн-проекту Ultrain в якості радника, який надасть свій досвід в галузі макроекономіки.

Читайте також: Benson Oak залучить $100 млн для інвестицій в блокчейн-проекти

Джин стверджувала, що блокчейн-проекти часто намагаються експериментувати і будувати грошово-кредитну політику з нуля, не вивчаючи наукові дослідження, що існують у цій галузі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua