Шведський стартап Einride представив безпілотний електролісовоз T-Log (відео)


Шведський стартап Einride представив безпілотний електролісовоз T-Log (відео)

Після автономної електровантажівки T-Pod шведський стартап Einride представив свою другу модель T-Log, якою став автономний електричний лісовоз.

Ця модель потужніша за попередника, має спеціальну систему безпілотного пересування по лісових дорогах, а також позашляхову прохідність.

Електролісовоз Einride T-Log оснащений платформою з обмежувачами, стандартними для класичних лісовозів, його габарити складають 2,552х3,563х7,338 метра. Відсутність критого кузова дозволила знизити вагу і оснастити електролісовоз більш ємною батареєю на 300 квт / год (у T-Pod використовується батарея на 200 квтг), яка розрахована на запас ходу 200 км (120 миль) при завантаженні 16 тонн деревини.

У моделі Einride T-Log в принципі не передбачена кабіна для водія, а система автономного управління 3 рівня базується на апаратній платформі NVIDIA Drive. «Очима» моделі виступає система камер, радарів і лідарів, при цьому в складних випадках електромобіль може управлятися віддаленим оператором за допомогою 4G-мереж і технології Phantom Auto.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування