В Україні 4,6% компаній з іноземними інвестиціями виробляють 35% валової доданої вартості


В Україні 4,6% компаній з іноземними інвестиціями виробляють 35% валової доданої вартості

В Україні 4,6% компаній з іноземними інвестиціями створюють 34,9% загальної валової доданої вартості.

Про це свідчать результати дослідження Німецької консультативної групи та Інституту економічних досліджень і політичних консультацій.

“У нефінансовому секторі 4,6% компаній з іноземними інвестиціями є роботодавцями для 20,4% всіх працівників сектора, які створюють 34,9% загальної валової доданої вартості”, – повідомив член Німецької консультативної групи і основний автор аналізу Девід Захер, представляючи результати дослідження на прес-конференції в агентстві “Інтерфакс-Україна” в четвер.

Він також зазначив, що витрати на оплату роботи співробітників компаній з іноземними інвестиціями на 57% вищі, ніж на вітчизняних підприємствах.

“З використанням методології МВФ ми оцінили обсяг іноземних інвестицій в Україну станом на 2016 рік в $27,5 млрд. Цей обсяг можна виразити в показнику $650 на жителя України, тоді як в Білорусі цей показник $2 тис., в Естонії – $14 тис.”, – додав він.

Як зазначила в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова, уряд розраховує на інтенсифікацію залучення іноземних інвестицій за рахунок приватизації, а також поліпшення бізнес-клімату як для іноземних інвесторів, так і для українських компаній.

“За останні півтора роки нам вдалося повернути Україну на інвестиційну карту. Багато світових брендів, які раніше тільки придивлялися до України, або вже почали з’являтися в Україні, як “Фуджікура” і цілий кластер німецьких компаній на західній Україні, або заявили про плани виходити на український ринок”, – сказала в.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua