Broadcom купує розробника ПЗ за $18,9 млрд


Broadcom купує розробника ПЗ за $18,9 млрд

Broadcom Inc., один з найбільших світових виробників мікрочіпів, оголосив про придбання розробника програмного забезпечення CA Inc. за $18,9 млрд.

Broadcom погодився заплатити $44,5 за акцію CA, що на 20% перевищує котирування на закриття торгів у середу.

Новина стала сюрпризом для ринку, оскільки означає вихід Broadcom в абсолютно нову для компанії сферу діяльності. CA спеціалізується на ПЗ для корпоративних комп’ютерних інфраструктур.

“Кажучи про екосистему, в якій ми працюємо, програмне забезпечення є природним напрямком розвитку”, – заявив фінансовий директор Broadcom Том Краузе. Він додав, що обсяг світового ринку інфраструктурних технологій оцінюється в $200 млрд.

Broadcom, яка базувалася в Сінгапурі, раніше спробувала купити американського чіпмейкера Qualcomm за $117 млрд, але угоду було заблоковано американськими регуляторами з міркувань національної безпеки. Минулого місяця компанія перенесла штаб-квартиру в Сан-Хосе, що може допомогти їй уникнути зайвих перевірок з боку регуляторів.

Однак приблизно 7% замовлень CA припадає на держструктури США, що може викликати у регуляторів певні питання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування