Litecoin отримав частку в німецькому банку


Litecoin отримав частку в німецькому банку

Фонд Litecoin уклав нову угоду з TokenPay Swiss AG, децентралізованим проектом на ринку платіжних послуг. Відповідно до угоди фонд Litecoin отримує 9,9% акцій, що раніше належали TokenPay, в WEG Bank AG, розташованому в Німеччині.

WEG Bank звернувся до TokenPay в грудні 2017 року, для розробки рішень в сфері нової економіки. Платформу TokenPay визнали придатною, тому що вона пов’язує криптовалютні і фіат послуги, водночас відповідаючи законодавству і всім вимогам (AML, KYC), що висуваються до німецьких банків.

TokenPay намір скористатися наявними можливостями блокчейну Litecoin, щоб максимізувати продуктивність власного блокчейну, своєї криптовалюти TPAY і децентралізованого обмінника eFin.

Незважаючи на те, що WEG Bank є традиційним фінансовим інститутом, генеральний директор Маттіас вон Хауф висловив схвалення і підтримку нового партнерства.

Чарлі Лі, керуючий директор Фонду Litecoin і засновник цієї криптовалюти так прокоментував нову угоду: “Це партнерство є величезним виграшем як для Litecoin, так і для TokenPay. Я з нетерпінням чекаю можливості інтеграції Litecoin з WEG Bank AG і послугами, які він надає. Я також дуже радий, що децентралізований обмінник eFin тепер буде підтримувати Litecoin”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування