Цьогоріч світова вартість імпорту продовольства зросте майже на 3% - експерти


Цьогоріч світова вартість імпорту продовольства зросте майже на 3% - експерти

За прогнозом Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (FAO), світова вартість імпорту продовольства у 2018 році зросте приблизно на 3 відсотки і становитиме близько 1,47 трильйона доларів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби організації.

“Цього року світова вартість імпорту продовольства, за прогнозами, зросте приблизно на 3 відсотки і становитиме близько 1,47 трильйона доларів. Щорічний приріст відображає зростання товарообігу риби – цінного продукту, імпортованого в основному розвиненими країнами, – і зернових, що є основним продуктом для багатьох країн з продовольчим дефіцитом і низьким рівнем доходів (LIFDCs)”, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що у загальній структурі експорту 28 відсотків всіх експортних надходжень у групі найменш розвинених країн спрямовується на імпорт продовольства, що майже вдвічі більше, ніж це було в 2005 році.

“Розвинені країни не тільки мають більш високий ВВП на душу населення, але й зазвичай витрачають всього лише 10 відсотків своїх експортних надходжень на імпорт продовольства”, – повідомляє FAO.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування