Україна опустилася на 58 місце в світовому рейтингу швидкості інтернету


Україна опустилася на 58 місце в світовому рейтингу швидкості інтернету

Україна втратила 4 позиції у світовому рейтингу швидкості інтернету, який щорічно складає галузеве консалтингове агентство Cable.co.uk. За результатами дослідження 2018 року, наша країна посіла 58 місце в рейтингу з 200 країн, поступившись таким країнам як Росія, Молдова, Косово, Сербія, Польща та інші.

Середня швидкість, зафіксована агентством в Україні за підсумками майже півмільйона тестів, склала 11,28 Мбіт/с. Для порівняння, в Росії середня швидкість інтернету становить 13,51 Мбіт/с, у Молдові — 13,88 Мбіт/с, а в Сінгапурі — який став лідером рейтингу — 60,39 Мбіт/с. Відзначимо, що мова йде про швидкість доступу в інтернет через роутер (доступ по Wi-Fi, а не пряме LAN-підключення) — мобільний інтернет аналітики не заміряли.

Разом з тим, Україна випередила такі країни, як Білорусь, Грузія, Ізраїль, Монако, Туреччина та інші. Виміри здійснювалися з червня 2017 по травень 2018 року.

Сінгапур залишається країною з найшвидшим інтернетом вже другий рік поспіль. За ним розташувалися Швеція, Данія, Норвегія і Румунія, що замикає п’ятірку лідерів. США посідають 20 місце, Канада – 33, Австралія – 52, Китай — 141.

Минулому року Україна займала 54 місце зі швидкістю в 8,18 Мбіт/с. Збільшення середньої швидкості на 3,1 Мбіт/с не тільки не допомогло нашій країні увійти в топ-50, але і не посприяло хоча б утримати минулорічні позиції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування