З'явилися фото першого американського локомотива для "Укрзалізниці"


З'явилися фото першого американського локомотива для "Укрзалізниці"

Виконуючий обов’язки голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов показав в Америці, які локомотиви отримає Україна від компанії General Electric. Відповідні фото він виклав на своїй сторінці в Facebook, пише Сьогодні.

За його словами, партія локомотивів, яку готує американська компанія, буде найбільшою в історії України.

“Ось він, перший локомотив General Electric, виготовлений для української залізниці. Збирають його на заводі в Пенсільванії. У серпні морем він вирушить в Україну на Крюківський вагонобудівний завод. Там його доукомплектують. Це дійсно нова якість тягового рухомого складу, якого не було у нашої держави, а партія, яку нам поставить GE у співпраці з українськими підприємствами, – найбільша в незалежній Україні”, – повідомив Кравцов.

Він висловив упевненість, що 30 нових локомотивів – це тільки початок, і вже в найближчі роки “Укрзалізниця” зможе оновити весь тяговий рухомий склад.

Довідка Finance.ua

  • У лютому Україна і американська General Electric підписали угоду на мільярд доларів. General Electric Transportation поставить “Укрзалізниці” до 200 локомотивів і модернізує 75 локомотивів залізничних відомства протягом 7 років.
  • Весь проект обійдеться “Укрзалізниці” в 1 млрд доларів.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua