UKRSIBBANK розпочав навчання 33 півфіналістів програми Popcorp Accelerator


UKRSIBBANK розпочав навчання 33 півфіналістів програми Popcorp Accelerator

5 липня UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech назвали 33 проекта, які пройшли в півфінальний етап програми розвитку стартапів POPCORP accelerator. Команди, які стали учасниками преакселераціі, прослухають лекції та воркшопи з розвитку технологічного бізнесу і продовжать змагатися за місце у фінальній частині проекту. Повний перелік команд можна знайти тут.

Всього за 2 місяці було прийнято 102 заявки від підприємців з Києва, Львова, Вінниці, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст. Автоматично, минаючи півфінальний відбір, в преакселерацію пройшли 4 команди, переможці Idea Garage, Popcorp edition — Morbax HR, TokenIdeation, Youscore і платформа MO Cash.

Команди, які пройшли відбір, і потрапили в преакселераційну програму, представляють різні технологічні рішення, які можливо застосувати в роботі банківської групи. Серед них платформа для прямого інвестування малого бізнесу, сервіс мобільного еквайрингу на базі популярних месенджерів, чат-боти для аналізу і моніторингу відкритих даних, голосової бот для автоматизації вихідних і вхідних дзвінків і багато інших.

Познайомитися з учасниками півфіналу Popcorp accelerator і привітати їх з попаданням в шортлист приїхали Стефан Декран (Head of international retail group BNP Paribas Group), Філіп Дюмель (CEO UKRSIBBANK BNP Paribas Group) і Франсуа Бенароя (Head of territory BNP Paribas Group) і Василь Хмельницький (Засновник інвестиційної групи UFuture).

Василь Хмельницький, засновник інвестиційної групи UFuture:
«Побудувати інноваційний центр — не так складно. Складніше наповнити його правильним змістом, адже основна мета UNIT.City — зібрати кращі таланти і створити для них такі умови, щоб вони залишалися в країні і знаходили тут можливості для розвитку, будь то нові знання і менторство, фінансування і великі контракти або що-небудь інше. Подібні програми, як і корпоративні інновації в цілому, це частина того правильного змісту, яким ми наповнюємо інноваційний парк сьогодні».

Під час акселерації команди зможуть отримати поради від експертів банківської, бізнес- і стартап-галузі, протестують гіпотези, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизі і менторську підтримку від провідних фахівців банківської групи. Фіналісти програми Popcorp accelerator також отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Мені часто задають питання, чи не боїмося ми, найбільша банківська група Європи, інновацій та fintech. Та саме взаємодія з інноваційними компаніями та стартапами робить фінансову структуру більш гнучкою і стійкою до змін. Сьогодні BNP Paribas Group працює з 1,2 тисячею стартапів по всьому світу, акселераторами Plug & Play, Station F і іншими, постійно розширюючи екосистему корпоративних інновацій. Ми раді, що в Україні ми також запустили Popcorp accelerator і це допоможе знайти нам нові рішення для взаємодії», — розповів Стефан Декран, Керівник міжнародного роздрібного бізнесу BNP Paribas Group.

Оголошення півфіналістів у UNIT.CITY лише частина масштабної події з обговоренням Popcorp accelerator та низкою важливих зустрічей. Наприклад, директор центру роботи з локальними компаніями UKRSIBBANK BNP Paribas Group Ігор Лохов зустрівся із засновником інвестиційної групи UFuture Василем Хмельницьким для обговорення існуючих проектів. Співпраця Групи BNP Paribas з UFuture — це синергія зусиль та досвіду, що здыйснюэ позитивний вплив на розвиток та формування зв’язків з корпоративними клієнтами.

Максим Бахматов, Глава правління Radar Tech, керуючий партнер UNIT.City:
«Преакселерація — це своєрідний краш-тест для учасників півфіналу. Програма побудована так, щоб за тиждень занурити стартапи в роботу корпорації-партнера, в цьому випадку — фінансової структури BNP Paribas Group, дати базові знання з побудови бізнес-моделі і разом з тим, подивитися, які команди готові вчитися новому і міняти щось в рішеннях, а які — не зможуть пройти далі в фінал».

Після фінального відбору учасників чекають 11 тижнів інтенсивної роботи над власними проектами. Програма акселератора складається з 4 навчальних модулів, кожен з яких включає в себе тиждень практичного навчання на території UNIT.city і час на тестування проектів. У фіналі програми — DEMO DAY, де резиденти акселератора представлять свої успіхи і напрацювання перед експертами UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Radar Tech, ключовими гравцями галузі, інвесторами і партнерами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua