Українським водіям загрожують штрафи по-новому - юрист — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українським водіям загрожують штрафи по-новому - юрист

Технології&Авто
3221
З вересня поточного року в Україні будуть штрафувати водіїв, які порушують правила паркування та стоянки.
Як повідомляється у Facebook на сторінці “Безпечні дороги України”, поліцейський, побачивши неправильно припаркований автомобіль, зробить його фотографію, після чого залишить повідомлення про штраф під лобовим склом. Також водію будуть надсилати відповідне повідомлення на мобільний телефон.
Якщо припаркований автомобіль буде заважати або блокувати рух, то у поліцейських з’явиться право евакуювати його.
“У нас завжди була проблема з накладенням штрафів на порушників. Адже працівник поліції не мав права виписувати штраф за відсутності водія. Автомобілісти, коли бачили поліцейського біля своєї машини, просто чекали, поки той поїде на наступний виклик. Завдяки змінам буде менше приводів для корупції. Адже немає прямого контакту водія з інспектором, який виписує штраф”, – прокоментував автоюрист Володимир Караваєв.
У разі, якщо порушник сплатить штраф протягом 10 днів, то отримає знижку в розмірі 50%. Якщо ж водій не буде оплачувати штраф понад 30 днів, то йому доведеться погасити його у подвійному розмірі.

Довідка Finance.ua

  • 21 грудня 2017-го року Верховна Рада ухвалила закон №5364 “Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з реформування сфери паркування транспортних засобів”, після чого він був підписаний президентом Петром Порошенком.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас