Частку РФ у проекті заводу ядерного палива в Україні хоче викупити Китай


Частку РФ у проекті заводу ядерного палива в Україні хоче викупити Китай

Китайська компанія China Nuclear Fuel Corporation висловила зацікавленість у викупі російської частки (50% мінус 1 акція) в проекті будівництва заводу ядерного палива на території України.

Крім того, інвестор покриє витрати України, які були раніше здійснені на фінансування будівництва заводу, повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

“З метою залучення інвестицій для фінансування будівництва заводу з виробництва ядерного палива в Україні, в 2015-2016 роках проведено переговори з передбачуваними інвесторами зі створення виробництва ядерного палива в Україні, зокрема з China Nuclear Fuel Corporation (Китайська Народна Республіка), яка запропонувала організувати спільне виробництво ядерного палива для потреб українських АЕС. Передбачається, що китайська сторона викупить акції АТ “ТВЕЛ” в повному обсязі і забезпечить повне фінансування проекту”, – йдеться в повідомленні.

У червні 2018 року від керівництва компанії China Nuclear Energy Industry Corporation надійшло запрошення про проведення тристоронніх переговорів Україна – Китай – Росія з приводу участі китайської сторони в реалізації проекту будівництва заводу з виробництва ядерного палива на території України.

“У ході переговорів планується обговорити умови участі китайської сторони в реалізації проекту, викупу частки акцій АТ “ТВЕЛ” і визначення першочергових кроків співпраці”, – додали в Міненерговугілля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування