У ДФС повідомили, скільки донарахували бізнесу за порушення при виплаті зарплати — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У ДФС повідомили, скільки донарахували бізнесу за порушення при виплаті зарплати

Казна та Політика
174
За порушення законодавства при виплаті заробітної плати органи Державної фіскальної служби з початку 2018 року донарахували суб’єктам господарювання понад 334 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.
Про це повідомляє прес-служба ДФС.
«З початку року за наслідками перевірок суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам з порушенням чинного законодавства, органами ДФС донараховано понад 334 млн грн податку на доходи фізичних осіб, майже 62 млн грн єдиного внеску та понад 19 млн грн військового збору», – йдеться в повідомленні ДФС.
За словами директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка, керівники підприємств з метою ухилення від сплати до бюджетів належних сум податків вдаються до різних так званих «схем».
Наприклад, отримують з банківських рахунків підприємств значні суми готівки під звіт нібито для закупівлі товарно-матеріальних цінностей, сільгосппродукції, металобрухту тощо, проте про її використання не звітують, або ж надають документи, які в результаті перевірок не знаходять свого підтвердження.
Боротьба з виплатою зарплати та інших доходів громадянам без оподаткування на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів роботи ДФС, підсумував Дроняк.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас