В Україні досі не затверджені 10 місцевих бюджетів - Мінфін


В Україні досі не затверджені 10 місцевих бюджетів - Мінфін

Зараз в Україні через конфлікти всередині місцевих рад та бойові дії в селах Донеччини незатвердженими залишаються 10 місцевих бюджетів на 2018 рік, з них два – міст обласного значення.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

“На сьогодні через відсутність кворуму на засіданнях місцевих рад і конфлікт інтересів, а також у зв’язку з проведенням бойових дій на територіях сільських рад Донецької області залишаються незатвердженими ще 10 місцевих бюджетів, в тому числі 2 міських – міст обласного значення, 1 об’єднаної територіальної громади, 7 сільських”, – йдеться в повідомленні.

У Мінфіні відзначили, що якщо до початку нового бюджетного періоду не прийнято рішення про місцевий бюджет, виконавчий орган міської ради має право здійснювати витрати місцевого бюджету лише на цілі, визначені у рішенні про міський бюджет на попередній бюджетний період та одночасно передбачені на наступний бюджетний період, схвалені виконавчим органом місцевої ради та подані на розгляд відповідної місцевої ради. При цьому наголошується, що щомісячні бюджетні асигнування місцевого бюджету сумарно не можуть перевищувати 1/12 обсягу бюджетних призначень в бюджеті попереднього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua