Робота банкоматів і терміналів повністю відновлена - Приватбанк


Робота банкоматів і терміналів повністю відновлена - Приватбанк

У понеділок ввечері, 9 липня, в системі найбільшого банку України “Приватбанку” стався збій, в результаті якого не працюють банкомати і термінали. Зокрема, через збій не працюють банкомати, термінали самообслуговування, POS-термінали, а також платежі в Приват24 і Liqpay.

Як розповіли в прес-службі “Приватбанку”, збій стався через “аварію магістральних каналів зв’язку”.

Читайте також: Приватбанк з 1 липня 2018 року змінив умови інформування своїх клієнтів

“Фахівці Приватбанку в екстреному режимі проводять роботи з підключення резервних каналів зв’язку для забезпечення стабільності сервісів еквайрингу та банкоматів банку через аварію магістральних каналів зв’язку”, – зазначили в прес-службі установи.

У банку зазначають, що екстрені роботи з підключення резервних каналів зв’язку “дозволять відновити стабільність платіжних сервісів протягом години”.

Станом на 21.47 у прес-службі зазначили, що “ПриватБанк” в повному обсязі відновив стабільну роботу сервісів еквайрингу та мережі банкоматів банку.

“Всі операції з пластиковими картками проводяться в штатному режимі, платежі клієнтів виконуються згідно з графіком”, – йдеться в повідомленні.

В Приватбанку пояснили причину збою: “Аварія магістральних каналів зв’язку в кінці робочого дня 9 липня стала причиною тимчасових перебоїв у мережі POS-терміналів і банкоматів банку. Зараз фахівці Приватбанку проводять екстрені роботи з підключення резервних каналів зв’язку, що дозволить відновити стабільність платіжних сервісів протягом години”, – прокоментували причини збою в прес-службі банку.

Збій у роботі стався в Хмельницькій, Одеській, Запорізькій, Полтавській, Донецькій та Рівненській областях. Причиною стало оновлення системи безпеки Приватбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування