Як будуть розраховувати тариф на невідкладну медичну допомогу - концепція


Як будуть розраховувати тариф на невідкладну медичну допомогу - концепція

Тарифи на оплату невідкладної медичної допомоги та лікарських засобів при невідкладних медичних станах мають поєднувати ставки за пролікований випадок і глобальні ставки, що передбачають сплату постачальникам медичних послуг фіксованої суми за певний період.

Такий принцип закладений в Концепцію реформи системи екстреної медичної допомоги, розміщеної на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Концепція також передбачає, що в разі застосування тарифів, встановлених як ставка за пролікований випадок, повинні застосовуватися додаткові механізми для нівелювання мотиву до збільшення кількості госпіталізацій.

Крім того, передбачається можливість автономної роботи і наявність резервних потужностей при виникненні надзвичайних ситуацій, а також максимально ефективне використання в цьому випадку наявних ресурсів, у тому числі інших установ, закладів, добровольців і власні резерви, для реагування на виклик.

Концепція також передбачає, що професія диспетчера оперативно-диспетчерської служби Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф буде введена в класифікатор професій України, а також удосконалення механізму спільного реагування на виклики служб екстреної медичної допомоги, пожежно-рятувальної служби та поліції, введення єдиної національної інтегрованої лінії для будь-яких екстрених ситуацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua