Найцікавіша крадіжка біткойнів: двоє затримані, один грабіжник все ще на волі


Найцікавіша крадіжка біткойнів: двоє затримані, один грабіжник все ще на волі

Двоє підозрюваних заарештовані, а поліція округу Санта-Клара оголосила в розшук третього грабіжника. Група нібито вкрала комп’ютер, на якому були біткойни вартістю 10 000 доларів.

За словами місцевого шерифа, в суботу сім’я з Санта-Клари найняла робітників для допомоги з переїздом. Вони домовилися про оплату за перенесення речей у вантажівку, але підозрювані після виконаної роботи стали вимагати набагато більше обумовленої суми.

Сім’я відмовилася платити більше, і підозрювані в якості «компенсації» присвоїли телевізор і комп’ютер Apple iMac.

Комп’ютер був оцінений в 3000 доларів, однак постраждалі заявили, що на жорсткому диску зберігаються біткойни на суму 10 000 доларів.

Підозрювані втекли в сірому дводверному Lexus SC400. Поліція отримала відеозапис події і ідентифікувала злочинців – 18-річну Джесіку Барахас з Сан-Хосе і 24-річного Вельбара Кінтаніллу також із Сан-Хосе.

Слідчі вирушили в будинок міс Барахас і обшукали його, але не змогли знайти вкрадених предметів. Барахас була заарештована за підозрою в пограбуванні і змові і відправлена ​​до в’язниці округу Санта-Клара.

Поліція також обшукала будинок Кінтанілли, але і там вкрадені комп’ютер і телевізор виявити не вдалося. Молодий чоловік був заарештований за підозрою в пограбуванні і порушення умовно-дострокового звільнення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування