Омеляну і Авакову виплатили в червні понад 140 тисяч зарплати


Омеляну і Авакову виплатили в червні понад 140 тисяч зарплати

Міністр інфраструктури Володимир Омелян в червні заробив 63 тисячі гривень. Зарплата міністра внутрішніх справ Арсена Авакова за червень склала 81,3 тис. гривень.

У Мінінфраструктури повідомили, що оклад міністра Омеляна в червні склав 10,4 тисячі гривень, в тому числі і за інтенсивність праці. За вислугу років – 5,2 тисячі гривень, надбавка державним експертам з питань таємниць 2 тис. гривень і стільки ж за роботу в умовах режимних обмежень. Омелян також отримав у червні 19 тисяч на відрядження, 11 тисяч премії за травень і 2 тисячі гривень відпускних.

Заступник Омеляна Юрій Лавренюк в липні заробив 25 тисяч гривень з урахуванням надбавок. Заступник Віктор Довгань отримав 17 тисяч зарплати в червні.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заробив в червні 81,3 тис. гривень, у тому числі премія за травень – 38 127 гривень.

Зарплата першого заступника міністра Сергія Ярового склала 66 тис. гривень, заступників Тетяни Ковальчук – 70,8 тис. гривень, Вадима Трояна – 57,9 тис. гривень, держсекретаря Олексія Тахтая – 78,5 тис. гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua