Міністр Великої Британії з Brexit подав у відставку


Міністр Великої Британії з Brexit подав у відставку

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей в понеділок прийняла відставку міністра у справах Brexit Девіда Девіса і подякувала йому за виконану роботу, повідомили ЗМІ з британської столиці.

“Мені хотілося гаряче подякувати Вам за все, що Ви зробили в останні два роки на посаді міністра з оформлення нашого виходу з ЄС”, – цитують ЗМІ лист прем’єра міністра.

Раніше Д. Девіс подав у відставку у зв’язку з незгодою з планом економічних відносин Великої Британії і країн Євросоюзу після офіційного виходу країни з ЄС.

“Основний напрям політики ставить нас в кращому випадку в слабке становище на переговорах (з ЄС щодо Brexit – Ред.), можливо, навіть в неприйнятне”, – написав міністр у проханні про відставку, подданному Т. Мей.

План британського уряду передбачає збереження тісних економічних зв’язків та створення зони вільної торгівлі Британії з європейськими державами після її виходу з ЄС. Це суперечить позиції прихильників жорсткого Brexit, які наполягають на введенні мит відповідно до тарифів СОТ.

За повідомленнями британських ЗМІ, у відставку подав також заступник Д. Девіса Стів Бейкер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування