"Нафтогаз" подав зустрічний позов до "Київтеплоенерго"


"Нафтогаз" подав зустрічний позов до "Київтеплоенерго"

НАК “Нафтогаз України” подав зустрічний позов до “Київтеплоенерго” в рамках спору між сторонами щодо правонаступництва газових боргів і укладення договору на постачання газу.

Про це в п’ятницю в ефірі одного з телеканалів повідомив голова НАК Андрій Коболєв.

“Київтеплоенерго” пішло до суду. Ми подали зустрічний позов. Наскільки я знаю, на вимогу суду, або на вимогу одного з позивачів, приєдналося до судового процесу “Київенерго”… Я сподіваюся на справедливе рішення, рішення, яке скаже – хто кому винен, хто що має укладати. Сподіваюся, що рішення буде найближчим часом”, – сказав Коболєв.

Він закликав опонентів продемонструвати мудрість під час вирішення проблеми.

“Насправді, ми як “Нафтогаз” також поспішаємо в цьому процесі – закликаємо всіх бути розумними, виконувати норму закону і сподіваємося, що до кінця цього місяця ми зможемо знайти рішення”, – підсумував Коболєв.

Як повідомлялося, КП “Київтеплоенерго” в середині червня звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати укладеним договір із НАК “Нафтогаз України” на постачання газу.

У свою чергу “Нафтогаз України” не підписує договір з “Київтеплоенерго” у зв’язку з відмовою КМДА приймати на комунальне підприємство “Київтеплоенерго” борги, які “Київенерго” сформувало перед НАК раніше. У “Нафтогазі” наголошують, що така позиція КМДА суперечить ст. 22 закону “Про теплопостачання”.

Раніше столиця завершила перший етап прийому теплових мереж міста від “Київенерго” до “Київтеплоенерго”. Столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 мають перейти від “Київенерго” до “Київтеплоенерго” на другому етапі – до 1 серпня поточного року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування