НКРЕКП застерігає постачальників газу від включення в рахунки побутових споживачів самовільних донарахувань


НКРЕКП застерігає постачальників газу від включення в рахунки побутових споживачів самовільних донарахувань

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), застерігає постачальників газу від включення в рахунки побутових споживачів донарахувань, не передбачених чинним законодавством.

НКРЕКПзвертає увагу постачальників природного газу на незаконність виставлення побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачені чинним законодавством донарахування”, – повідомила прес-служба регулятора.

У комісії зазначають, що в червні компанія “Київгазенерджи” виставила жителям столиці платіжки, включивши в них вимогу сплатити компенсацію збитків у межах суми, стягненої “Нафтогазом України” з “Київгазенерджи” за несвоєчасні розрахунки в період з липня по грудень 2017 року.

“Боргові зобов’язання постачальника перед власником природного газу не повинні перекладатися на побутових споживачів”, – резюмують в НКРЕКП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua