Volvo створює новий бренд


Volvo створює новий бренд

Шведська компанія Volvo вирішила створити новий бренд M, який об’єднає в собі всі «мобільні» сервіси цього автовиробника. В даному випадку позначення M не має стосунку до високопродуктивних моделей.

Поки Volvo не став вдаватися в ніякі подробиці про бренд M, пообіцявши тільки зробити це трохи пізніше. Однак, з огляду на те, що під цим брендом повинні надаватися «послуги мобільності», то дещо про нього нам вже відомо.

Думаємо, під цим брендом будуть надаватися в тому числі послуги абонентського сервісу «Care by Volvo», який вже проходить пілотні випробування в Швеції і США. Його суть полягає в тому, що за допомогою мобільного додатку можна замовити для оренди автомобіль зі спеціального гаража. Причому автомобіль можна брати будь-який, якщо він вільний. За це береться щомісячна абонентська плата.

Шведська компанія має намір почати повнофункціональну роботу бренду M навесні 2019 року. Спочатку його «запустять» у Гетеборзі (Швеція), а потім він з’явиться в США.

Керівництво компанії Volvo вважає, що в сучасному світі автолюбителям потрібно пропонувати нові способи володіння автомобілями. Якраз для цього і призначений бренд М. Природно, шведська компанія розраховує отримувати завдяки йому дуже хороший прибуток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування