Прем'єр анонсував нову політику у вугільній галузі


Прем'єр анонсував нову політику у вугільній галузі

В Україні має бути запроваджена нова політика у вугільній галузі, яка дозволить проводити модернізацію державних шахт, збільшувати видобуток вугілля і ліквідувати заборгованості із зарплат перед шахтарями.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході Години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата про ситуацію з невиплатами зарплат шахтарям.

Читайте також: Мінфін перерозподілив 220 млн грн для виплати зарплати шахтарям – профспілка гірників

«Я поставив чітке завдання профільному міністру та міністру фінансів України знайти можливості в рамках бюджету для того, щоб спрогнозувати до кінця року виплату заробітних плат без створення додаткових заборгованостей, але і цього мало. Нам потрібна абсолютно нова політика у вугільній галузі, і таке завдання стоїть перед міністерством (Міністерством енергетики та вугільної промисловості), і я вважаю, що за це несе персональну відповідальність міністр Ігор Насалик. Я підкреслюю, що це питання буде тепер у моєму порядку денному кожен день», – сказав прем’єр.

Гройсман підкреслив, що державі необхідно відійти від практики дотування державних шахт з бюджету, яке оцінюється у 3 млрд грн на рік, і перейти до їх модернізації та збільшення видобутку.

«Стан справ в галузі є незадовільним. Це не влаштовує шахтарів і не влаштовує мене як прем’єр-міністра. Я вже неодноразово говорив профільному міністру про те, що потрібно системно займатися реструктуризацією шахт, оновленням, модернізацією, збільшенням видобутку вугілля», – зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua