ОАЕ мають намір запустити перший блок ядерної електростанції на рубежі 2019-2020 років


ОАЕ мають намір запустити перший блок ядерної електростанції на рубежі 2019-2020 років

Об’єднані Арабські Емірати оголосили, що перший з чотирьох ядерних енергоблоків, що будуються в країні, буде запущений в експлуатацію в кінці 2019 – на початку 2020 року, повідомила арабська служба Sky News з посиланням на заяву Emirates Nuclear Energy Corporation (ENEC), поширену державним інформаційним агентством.

За даними ENEC, весь проект будівництва першої атомної електростанції Barakah на заході країни реалізований вже на 89%, при цьому спорудження другого енергоблоку виконано на 93%, третього – на 83%, четвертого – на 72%.

Атомна електростанція після повного введення в експлуатацію забезпечить виробництво 24% всієї необхідної країні електроенергії.

У квітні 2008 року уряд ОАЕ оголосив про свою зацікавленість у використанні ядерної енергії як додаткового джерела для задоволення зростаючих потреб країни в електроенергії.

У грудні 2009 року південнокорейський консорціум, очолюваний корпорацією Korea Electric Power, був названий переможцем міжнародного тендеру з вибору підрядника для створення чотирьох енергоблоків в ОАЕ.

Вартість контракту становить $40 млрд. Будівництво чотирьох реакторів потужністю 1400 МВт кожен почалося в липні 2012 року. АЕС будується за американським проектом, аналогічним до проекту найбільшої АЕС США – Паоло-Верде, але в його допрацьованому варіанті з урахуванням сучасних вимог щодо захищеності і безпеки. Він також адаптований до місцевих умов, для яких характерні піщані бурі, висока температура повітря і води в Перській затоці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua