Гройсман пропонує провести ревізію проектів, що реалізуються на Донбасі, на предмет їх необхідності


Гройсман пропонує провести ревізію проектів, що реалізуються на Донбасі, на предмет їх необхідності

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує провести ревізію всіх реалізованих в Донецькій і Луганській областях проектів на предмет їх необхідності для більшої ефективності використання виділених коштів.

“Питання відновлення Донецької та Луганської областей вимагають системних і комплексних рішень за всіма напрямками – від підтримки соціальної сфери до відновлення підприємництва. Реалізація виключно точкових проектів повинна відходити в минуле”, – цитує прес-служба Кабінету міністрів В. Гройсмана з наради з питань реалізації проектів відновлення і розвитку Донбасу.

Прем’єр підкреслив, що даний регіон на сьогоднішній день має достатній ресурс (більш ніж 12 млрд грн), виділений за різними державними програмами та програмами допомоги, і його необхідно використовувати максимально ефективно.

Згідно з повідомленням, в цілому кількість проектів, які заплановані до реалізації або вже реалізуються в Луганській області, становить 590 проектів, у Донецькій – 1262 проекти.

Мова йде про будівництво житла, розвиток інфраструктурних об’єктів, у тому числі доріг і пропускних пунктів, капітальний ремонт шкіл, лікарень, спортивних об’єктів.

Водночас В. Гройсман зазначив, що реальний стан справ його не влаштовує, оскільки немає єдиного цілісного комплексного плану відновлення Донбасу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування